After Breaking Dawn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

After Breaking Dawn


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome to Mystic Falls


Üdvözöllek a Vampsite szerepjátékán!
Magyarország egyik legnagyobb oldalának a szerepjátékán böngészel jelenleg. Ha kedvet kaptál, regisztrálj! Ha új vagy, sebaj kérd meg az egyik Admint, hogy segítsen neked. Nézz be a szabad karakterek, és a canon karakterek listájába. Az utóbbi folyamatosan bővül. A sorozatot a 3. évadtól játsszuk.

FRPG Top Sites - Magyarország
Kattintsatok mindennap a képre!.

Korlátozás

Korlátozások!

Fontos, hogy kizárólag AKTÍV karaktereket várunk. A fórum nem átjáróház - ha egyszer beregisztrálsz, legalább gondold komolyan.

Amilyen karakterek jelenleg nem alakíthatók;
vámpír
hibrid

Valamint, női karakterek, semmilyen fajban nem alakíthatók, mivel az oldalon nagyon elszaporodtak, férfijaink pedig alig vannak. Egyedül a cannon, illetve keresett karik képeznek ez alól kivételt!

The Staff







Időjárásjelentés


Az elkövetkezendő napokban tűző napfény fogja égetni a bőrünket, szóval ne naponta többször kenjenek fel egy réteg naptejet. Elég meleg május elé nézhetünk. Az esti órákban enyhe szél fogja lehűsíteni a forró napokat. Esőre nem számíthatunk.
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!

2. Nézz be a Karakterbörzébe!

3. Töltsd ki a Karakterlapot!

4. Foglalj Avatart!

Bármilyen kérdéseddel fordulj az adminokhoz!


Ha pedig mindennel kész vagy vesd bele magad a játékba! (:
Legutóbbi témák
» >>> Csevegő <<<
Emma Black Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 7:45 pm by Christina Marie Huggan

» x-Hack hack you
Emma Black Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 10:53 pm by Vendég

» A magyar True Blood FRPG
Emma Black Icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:49 pm by Vendég

» True Diaries
Emma Black Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 10:38 pm by Vendég

» Avatarfoglalás
Emma Black Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 12:31 am by Norina Bellice

» Sourcherry - Gossip girl rpg
Emma Black Icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 4:51 pm by Vendég

» Sweet Poison
Emma Black Icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 11:02 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Emma Black Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 2:29 am by Vendég

» Mindenkit szeretettel várok az új fórumra!
Emma Black Icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 1:21 am by Brigitte Charlotte Loire

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Szomb. Aug. 13, 2022 12:34 pm-kor volt itt.

 

 Emma Black

Go down 
SzerzőÜzenet
Ketrin Parker
Ember
Ketrin Parker


Hozzászólások száma : 680
Join date : 2009. Dec. 30.

Emma Black Empty
TémanyitásTárgy: Emma Black   Emma Black Icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 3:47 pm

Emma Black QENDDUtvAwIMVQ0fFQVR

Karakter teljes neve: Emma Black
Faj: vérfarkas
Kor: 18
Nem: nő

Születési ideje:
Születési helye: Forks, USA
Család:
Apa: David Black (elhunyt)
Anya: Sandra Black
Testvér: Neila Black (elhunyt)
Unokatestvére: Jacob Black

Előtörténet: Forks-ban születtem ám apám össze veszett Billy Black-el a keresztapámmal és elhagytuk a kis esős várost. Én még csak 3 éves voltam így néhány emlékfoszlány maradt meg bennem. Kiskoromban mindenki körülöttem és a testvérem Neila körül forgott mert egy nagy városba Los Angeles-be költöztünk ahol a mi fajtánk nem volt híres és mi csak néztünk mikor mindenki megbámult minket mint a cirkuszi majmokat. Aztán kezdtük megszokni és lassan fölcseperedtünk Neila-val. Lett sok barátunk, de általában együtt játszottunk 13 éves korunkig. Akkor történt egy szörnyű baleset. Apám és Neila vitatkoztak a kocsiban miközben hazafelé mentek mert Neila egyest kapott. Neila a saját míg apa a tanár pártját fogta. Úgy belemerültek a vitatkozásba hogy apám nekiment egy villanyoszlopnak a kocsival. Rögtön jöttek a mentők és kórházba szállították őket. Mint kiderült testvérem azonnal meghalt mert nem volt bekötve a biztonsági öve. Nekem ez nagy trauma volt hisz elvesztettem legjobb barátom és testvéremet egyben. Apához sokszor bejártunk mert kómába esett és én áltattam anyut hogy fel fog ébredni csak hinni kell benne. Majd egy szép őszi estén fel is ébredt hosszú "álmából". De csak egy időre mert nekem kellett elmondani valamit. Csak nekem így anyát kiküldte. Akkor már 14 éves voltam és felnőttként viselkedtem koromhoz képest mert anya nem volt képes megcsinálni a házimunkát annyira idegeskedett. Apám rekedten beszélt így csak pár dolgot tudott nekem elmondani és annak sem értettem a felét sem. Csak pár szó jutott el az agyamig. Billy, Forks és valami falka vagy farkas már nem emlékszem tisztán. Aztán meghalt az apám miközben a kezemet fogta. Anyám végleg összetört de én tartottam benne a lelket és próbáltam úgy tenni mintha nem is történt volna semmi. Hosszú ideig tartottam benne a lelket és az iskolai eredményeim is jók lettek. 17 éves voltam mikor bekövetkezett az első átalakulásom. Egy sikátorban történt amikor hazafelé tartottam. Nagyon furán érezte magam és siettem haza de csak a házunk tájékára sem értem el nemhogy be a szobámba. Beszaladtam az első sikátorba amit láttam és elkezdődött a kínok kínja. Átváltoztam de nem akármivé. Hanem egy túlméretezett farkassá. Vagy inkább vérfarkassá? Mikor vissza tudtam változni 2 hét múlva láttam hogy anyám kirakatta a képemet a rendőrséggel. Aztán mint egy villámcsapás jutottak eszembe apám szavai. Mikor hazaértem az anyám faggatot hogy hol voltam mit csináltam. De én nem mondtam semmit. Így is szenvedett szegény hát ha ezt elmondanám neki akkor mehetne a pszihiátriára ami nekem nem lett volna jó mivel csak 17 voltam az isten szerelmére! Mire betöltöttem a 18-at már eldöntöttem hogy elmegyek Forks-ba és benézek Billy-hez és Jacob-hoz. De nem csak szimpla látogatásra megyek no az is igaz hogy régen láttam őket... Szóval repülőre ugrottam és elindultam hogy megtudjam mi a fene történik velem.

Kinézet: Szemem színe kékes szürke. A családban csak nekem lett kékes szürkés a többiek mind barna szeműek. Hajam göndör és barna. Mindenki irigyelt érte kiskoromban aminek én persze örültem. Általában színes ruhákban szoktam járni bár a hangulatomtól és a divattól függ. Ja és 171 cm vagyok

Jellem: Kedves, mosolygós bár néha komor. A baleset után pedig már ő sem mosolygott mindig csak ritkán. Bár néha inkább van egyedül, magányosan mint társaságban. Imád bulizni ezért hát szeret táncolni, zenét hallgatni és persze énekelni. 2 évig tanultam gitározni így ez jól is megy. Van egy sajátom is. Gyorsan barátkozó tipus és szereti a családját. Ők a mindene mivel az nem egy hatalmas mióta apja és testvére meghalt. Imádja Jake-et pesztrálni mint kiskorukban mivel vele és két nővérével nőtt fel.
Vissza az elejére Go down
 
Emma Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emma Summer
» Emma Landry otthona
» Old black joe
» Black-ház
» Jacob Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
After Breaking Dawn :: Karakterek :: Előtörténetek :: Vérfarkasok-
Ugrás: